Nowe standardy efektywności energetycznej


Witamy na nowej stronie dedykowanej urządzeniom klimatyzacyjnym japońskiej marki GENERAL.Chcąc skutecznie przybliżyć Państwu specyfikę naszych produktów, postawiliśmy na przyjazny układ treści, który sprzyja intuicyjnemu poruszaniu się po serwisie i szybkiemu dotarciu do poszukiwanych informacji.

W kluczowym dziale “Produkty” znajdą Państwo szeroką paletę klimatyzatorów Split i Multi-Split przeznaczonych do zastosowań w mieszkaniu, domu, niewielkim biurze czy lokalu usługowym. Z myślą o budynkach o znacznie większej kubaturze, w tym w obiektach użyteczności publicznej i halach produkcyjno-przemysłowych, GENERAL oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z grupy systemów VRF o zmiennym przepływie czynnika chłodniczego. Zróżnicowane parametry wydajnościowe, jak również bogaty wybór typów jednostek wewnętrznych oraz ich atrakcyjny, subtelny design sprawiają, iż urządzenia klimatyzacyjne GENERAL spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

GENERAL to marka japońska, słynąca z najwyższej jakości wykonania oraz troski o człowieka i jego otoczenie. O naszej filozofii opartej na wartościach związanych z ochroną środowiska i wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii przeczytają Państwo w dziale GENERAL DLA EKOLOGII

Nowa strona internetowa wzbogacona została o przydatne narzędzia. Dzięki wygodnej wyszukiwarce Autoryzowanych Partnerów GENERAL lokalizacja najbliższej firmy instalacyjnej czy punktu serwisowego stała się znacznie prostsza. Praktyczny formularz on-line umożliwi Państwu szybki kontakt z doradcą FG Poland w celu uzyskania informacji handlowej, porady technicznej lub w zakresie usług związanych z profesjonalnym doradztwem projektowym.

Zapraszamy do zapoznania się z całkowicie odmienioną stroną internetową marki GENERAL!

DODANO: 25.02.2013