Nowości w ofercie klimatyzatorów GENERAL


Systemy klimatyzacji GENERAL produkowane przez japoński koncern FUJITSU GENERAL Ltd. od wielu lat wyprzedzają swoimi rozwiązaniami trendy światowe, spełniając najwyższe normy jakości. Zapewniając najwyższy komfort zyskują one opinię wysokiej klasy produktów oferowanych za przystępną cenę, charakteryzujące się doskonałymi parametrami technicznymi, oszczędnością i trwałością. Pozwala to na udzielanie 5-letniej gwarancji, co jest potwierdzeniem ich wysokiej niezawodności.

Początek 2013 roku oznacza sporą rewolucję w klasyfikacji energetycznej. W szczególności dla klimatyzatorów typu split do 12 kW mocy chłodniczej wprowadzono zgodnie z rozporządzeniem Komisji UE całkowicie nowy sezonowy wskaźnik efektywności energetycznej. Wskaźnik ten uwzględnia pracę przy niższych temperaturach oraz przy niepełnych obciążeniach a dodatkowo zapotrzebowanie energii dla procesów serwisowych.

GENERAL już od pewnego czasu przygotowywał się do tych wymogów i w tym roku w ofercie ponownie są dostępne modele ścienne SPLIT o symbolu ASHG…LT oraz ASHG…LU dla których wskaźniki SEER zostały określona na poziomie 8,5 i 7 co lokuje je w najwyższej klasie efektywności A+++. Model ten należy do najlepszych modeli w ofercie GENERAL. Oprócz wyjątkowo niskiej konsumpcji energii jest to również urządzenie o wyjątkowym wyglądzie potwierdzonym szeregiem międzynarodowych nagród uzyskanych w konkursach np. GOOD DESIGN AWARD 2012, jak i wyjątkową ergonomią i funkcjonalnością. Urządzenie może być wyposażone w czujnik obecności, sterownik z podświetlanym ekranem, z funkcją programatora, pracy dyżurnej, szybkiego dochładzania i dogrzewania i szeregu innych.

Urządzenia konwencjonalne zostają wycofane z europejskiego rynku. W to miejsce GENERAL przygotował zamienniki wyposażone w technologię inwerterową i dotyczy to całej oferty klimatyzatorów typu ściennego, kasetonowego, przypodłogowego, przysufitowego oraz kanałowego wraz z zupełnie nowymi jednostkami kanałowymi o nominalnej mocy chłodniczej 16, 20 i 25 kW. Ponadto klimatyzatory typu split i multi split zostały wyposażone w nowy rodzaj sterownika.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klimatyzacji GENERAL u naszych przedstawicieli oraz na stoisku i oddziałach firmy ONNINEN.
DODANO: 28.02.2013